• Wczoraj (16 marca) przed godz. 18.00 służby zostały zadysponowane do wypadku w Budach Dłutowskich.

    Na drodze wojewódzkiej nr 485 doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych.

    Kierujący i pasażerowie wyszli z pojazdów o własnych siłach przed naszym przybyciem. Kierowca jednego samochodu oraz pasażerka drugiego zostali zabrani przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w celu wykonania badań – mówią dłutowscy ochotnicy.

    Akcja zakończyła się o 23.51. Na miejscu działali, poza druhami z Dłutowa, pabianiccy policjanci i strażacy.

    foto: OSP Dłutów

    Udostępnij