Wczoraj (16 marca) przed godz. 18.00 służby zostały zadysponowane do wypadku w Budach Dłutowskich.
Na drodze wojewódzkiej nr 485 doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych.
– Kierujący i pasażerowie wyszli z pojazdów o własnych siłach przed naszym przybyciem. Kierowca jednego samochodu oraz pasażerka drugiego zostali zabrani przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w celu wykonania badań – mówią dłutowscy ochotnicy.
Akcja zakończyła się o 23.51. Na miejscu działali, poza druhami z Dłutowa, pabianiccy policjanci i strażacy.
foto: OSP Dłutów














