Harcmistrzyni Katarzyna Golińska po 18 latach służby przekazała 3. PDH „Czarną Trójkę” przewodnikowi Jakubowi Michalskiemu.
To ważna moment w historii „Czarnej Trójki”, otwierający nowy etap najstarszej pabianickiej jednostki harcerskiej. Podczas przekazania była obecna komendantka hufca podharcmistrzyni Andżelika Baj, która osobiście ściągnęła sznur funkcyjny i przekazała go nowemu drużynowemu.
“Druhowi Kubie życzymy powodzenia na nowej funkcji oraz odwagi, wytrwałości i satysfakcji z jej pełnienia. Druhnie Kasi dziękujemy za lata ciągłej służby, widocznie wkładany trud i serce oraz cały czas poświęcony pracy z młodzieżą i budowaniu środowiska” – czytamy na Facebooku pabianickich harcerzy.
foto: hufiec ZHP Pabianice






