W najbliższy piątek, 27 marca, ulicami Pabianic przejdzie Dekanalna Droga Krzyżowa.
Rozpoczęcie nabożeństwa przed kościołem św. Mateusza o godz. 19.30. Pabianicka Droga Krzyżowa przejdzie ulicami: Zamkową, Konopnickiej, Jana Pawła II do kościoła św. Maksymiliana Kolbego.
Na zakończenie nabożeństwa możliwość przyjęcia komunii św. Rozważania przygotowuje parafia Chrystusa Króla, a śpiewy – parafia Miłosierdzia Bożego.






