Muzeum Miasta Pabianic i Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia zapraszają na koncert poświęcony papieżowi Polakowi.
Koncert pamięci Jana Pawła II „Nasz papież” w wykonaniu uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Pabianicach odbędzie się w środę, 13 maja. Organizacja artystyczna Alicja Kozłowska-Baczyńska.
Koncert z cyklu „Muzyka w zacnym dworze” rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp wolny.





