W Koluszkach z wielką pompą otwarto kompleks sportowy za 40 milionów złotych. Na inaugurację stadionu rozegrano zawody lekkoatletyczne, w których wystartowało 400 zawodniczek i zawodników. Azymut Pabianice wysłał 12-osobową ekipę, która wywalczyła cztery medale, wszystkie w kategorii 16-latków.
W biegu na 400 metrów nikt nie dogonił Tatiany Trzeciak, która zdobyła złoty medal z czasem 1:03.15. Srebrne wywalczyły Zuzanna Dorożyńska w biegu na 600 metrów oraz Zuzanna Brocka na dystansie jednej mili. Po brąz sięgnęła Kaja Adamkiewicz na dystansie 1000 metrów.






