• W wyścigu kolarskim w Parzęczewie doskonale pojechali najmłodsi kolarze PTC DSV Alpina.

    Wśród przedszkolaków złoto wywalczył Jan Bartosik. W klasach 4-6 złoto zdobył Damian Pajkert, srebro zaś Szymon Pawłowski. W kategorii „orlik” najlepszy był Uładzimir Nachvai, brąz zdobył Dawid Rola. Blisko medalu w kategorii klas 1-3 był Jakub Szeler, który był 4., a na 5. pozycji finiszował Wiktor Naglik.

    W Świeciu nad Ossą rozegrano międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików. Srebrny medal zdobył Mateusz Borycki (PTC), a na 5. miejscu wyścig ukończył Filip Reliszka. Dwaj pozostali kolarze pracowali na sukces kolegów i zajęli dalsze miejsca – 26. Krzysztof Pawłowski, a 44. Bartek Rząsa.

    Udostępnij