• PTC – Wisła Kraków 1:2 (1:0)

    „Perełki” świetnie rozpoczęły mecz z wiceliderkami drugiej ligi, strzelając gola już w 11. minucie. Na listę strzelców wpisała się kapitan Klaudia Rosiak. Tuż przed przerwą Krakowianki nie wykorzystały rzutu karnego i do przerwy PTC schodziło z prowadzeniem. Po przerwie z każdą minutą przewaga Wisły rosła. W 76. minucie na 1:1 wyrównała Dominika Skibińska. Chwilę później z boiska zeszła kontuzjowana grająca trenerka Olga Zubczyk i na środku obrony PTC powstała ogromna dziura, co wykorzystała Aleksandra Kuśnierz, strzelając zwycięską bramkę na dwie minuty przed końcem spotkania.

    PTC: Snopczyńska – Kociołek (Stempel), Sobczak, Zubczyk (Jachnik), Bąbel – Osińska, Zielińska, Rosiak, Kowalska, Wietrzykowska – Suskiewicz.

    PTC w tabeli jest przedostatnie, czyli 11. (16 punktów, gole: 20-26). Kolejny mecz gra 24 maja w Katowicach z GKS II.

    Udostępnij