W Białej Podlaskiej zakończyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu klasycznym i wolnym.
W zawodach 9 maja wystartował jeden zawodnik z PTC Pabianice Michał Dutkiewicz, walcząc w kategorii 97 kg.
– Nasz zawodnik wywalczył brązowy medal w stylu wolnym – mówi trener Grzegorz Szyszka.
Michał stoczył cztery walki. W pojedynku o brązowy medal wygrał z Szymonem Dziewitem ze Staszowa.
Przed zapaśnikiem przygotowania do młodzieżowych mistrzostw Polski w stylu klasycznym, które odbędą się 30 maja w Radomiu.






