• W Białej Podlaskiej zakończyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu klasycznym i wolnym.

    W zawodach 9 maja wystartował jeden zawodnik z PTC Pabianice Michał Dutkiewicz, walcząc w kategorii 97 kg.

    Nasz zawodnik wywalczył brązowy medal w stylu wolnym – mówi trener Grzegorz Szyszka.

    Michał stoczył cztery walki. W pojedynku o brązowy medal wygrał z Szymonem Dziewitem ze Staszowa.

    Przed zapaśnikiem przygotowania do młodzieżowych mistrzostw Polski w stylu klasycznym, które odbędą się 30 maja w Radomiu.

    Udostępnij