Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wydał właśnie komunikat o wakacyjnej przerwie technicznej.
„Szanowni Państwo, informujemy, że w dniach 22 czerwca – 12 lipca na pływalni i w hali koszykówki MOSiR-u jest zaplanowana przerwa techniczna, podczas której wykonywane będą prace porządkowe i remontowe, które mają na celu poprawić komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Za wszelkie niedogodności przepraszamy” – czytamy na stronie internetowej ośrodka.





