Pabianiccy policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież robota kuchennego o wartości ponad 6.600 zł.
22 kwietnia do Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach zgłosiła się mieszkanka, która zawiadomiła o kradzieży urządzenia pozostawionego w zaparkowanym samochodzie w centrum miasta. Jak wynikało z relacji pokrzywdzonej, po zakończeniu pracy zauważyła ona brak urządzenia znajdującego się wcześniej w pojeździe. Wartość strat oszacowano na kwotę 6669 złotych.
Sprawą zajęli się funkcjonariusze wydziału kryminalnego pabianickiej komendy. 13 maja zatrzymali 33-letniego mieszkańca Łasku podejrzanego o dokonanie kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Podczas dalszych czynności policjanci odzyskali urządzenie.
Sprawca usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.
foto: policja








