Z ulic zniknęło kolejnych 6 nieużytkowanych pojazdów.
Usunięte wraki znajdowały się przy ulicach: Bardowskiego (Daewoo), Konopnickiej (Seat), Targowej (KIA), Popławskiej (Opel), Mokrej (Mikrocar) i Nawrockiego (Citroen).
– Każdy sygnał o porzuconym pojeździe dokładnie sprawdzamy i podejmujemy działania wyjaśniające. Dzięki temu odzyskujemy tak potrzebne miejsca parkingowe dla mieszkańców. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i współpracę – mówi Tomasz Makrocki, komendant SM.
foto: SM













