• W poniedziałek na spotkanie z pisarką zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna.

    Gościnią będzie Edyta Świętek – autorka popularnych powieści obyczajowych i sag historycznych, takich jak: „Sandomierskie wzgórza”, „Saga Krynicka” i „Nowe czasy”. W 2026 roku pisarka wydała swoją najnowszą książkę „Dżentelmeni ziemi galicyjskiej”.

    Spotkanie rozpocznie się 18 maja o godz. 17.00 w Galerii Ex Libris Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Lorentowicza przy ul. św. Jana 10. Będzie możliwość kupienia książek od autorki.

    Udostępnij