W Szczecinie rozegrano pierwszą rundę Klubowych Mistrzostw Polski w biegach na orientację. Po biegu sprinterskim, klasycznym i trzyosobowej sztafecie Azymut zajmuje VI miejsce w Polsce.
Indywidualnie medale zdobywali: Wojciech Pabich (M10N) – złoto w biegu klasycznym i sprinterskim, Marta Mazur (K12) – złoto w biegu klasycznym i sprinterskim, Matylda Mazur (K10) – złoto w biegu klasycznym, sztafeta K12 (Anna Krawczyk, Matylda Mazur, Marta Mazur) – złoto, Tomasz Tkaczuk (M45) – srebro w biegu sprinterskim i brąz w biegu klasycznym, Katarzyna Konc (K50) – srebro w biegu sprinterskim i brąz w biegu klasycznym, Maria Pabich (K35) – brąz w biegu klasycznym, Adam Wiśniewski (M16) – brąz w biegu sprinterskim, Maciej Sztranek (M20) – brąz w biegu klasycznym, sztafeta K12 (Lena Kowalczyk, Wanda Staniek, Hanna Tomecka) – brąz, sztafeta M16 (Hanna Pabich, Antoni Bielawski, Adam Wiśniewski) – brąz.
Druga runda zostanie rozegrana jesienią.
foto: Tomasz Krysiak- Fotografia Sportowa










