• Prezydent Pabianic zaprasza wszystkich seniorów 60+ do udziału w wyjątkowym tygodniu pełnym aktywności, integracji i dobrej zabawy.

    18-23 maja na Lewitynie oraz w Centrum Seniora przy ul. Konopnickiej 39 odbędą się wydarzenia sportowe, warsztaty, spotkania integracyjne oraz koncerty. Podczas finału (23 maja o godz. 19.00) wystąpi gwiazda wieczoru – Krystyna Giżowska.

    Dokładny program Pabianickich Dni Seniorów wygląda następująco:

    poniedziałek (18 maja) na Lewitynie:

    • 10.45 – rozpoczęcie dnia sportowego dla seniorów
    • 11.00 – nordic walking, slow jogging (Bogusia)
    • 12.00 – smovey (Bogusia), animacje taneczne (Piotr)
    • 13.00 – taniec towarzyski, integracyjny (Piotr), „Bądź w olimpijskiej formie” (Kamil)
    • 14.00 – „Bądź w olimpijskiej formie” (Kamil), zdrowy kręgosłup (Magda)
    • 11.00 – 15.00 – bezpłatne rowerki wodne dla seniorów

    wtorek (19 maja) w Centrum Seniora:

    • 14.00 – warsztaty ogrodnicze „Zioła w kuchni”, prowadzący: Łukasz Tarapacz

    środa (20 maja) na Lewitynie:

    • 16.00 – biesiada przy ognisku, wspólne śpiewanie z Andrzejem Krajewskim, Józefem Lisem i Zenonem Sobalą

    piątek (22 maja) w Centrum Seniora:

    • 17.00 – przegląd piosenki senioralnej
    • 19.00 – potańcówka z DJ-em Markiem Balutą
    • 17.00 – 21.00 – grill

    sobota (23 maja) w Centrum Seniora:

    • 18.00 – występ Kapeli Podwórkowej Dobrzanie
    • 19.00 – koncert Krystyny Giżowskiej

    Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/26167690986244300/.

    Udostępnij