Prezydent Pabianic zaprasza wszystkich seniorów 60+ do udziału w wyjątkowym tygodniu pełnym aktywności, integracji i dobrej zabawy.
18-23 maja na Lewitynie oraz w Centrum Seniora przy ul. Konopnickiej 39 odbędą się wydarzenia sportowe, warsztaty, spotkania integracyjne oraz koncerty. Podczas finału (23 maja o godz. 19.00) wystąpi gwiazda wieczoru – Krystyna Giżowska.
Dokładny program Pabianickich Dni Seniorów wygląda następująco:
poniedziałek (18 maja) na Lewitynie:
- 10.45 – rozpoczęcie dnia sportowego dla seniorów
- 11.00 – nordic walking, slow jogging (Bogusia)
- 12.00 – smovey (Bogusia), animacje taneczne (Piotr)
- 13.00 – taniec towarzyski, integracyjny (Piotr), „Bądź w olimpijskiej formie” (Kamil)
- 14.00 – „Bądź w olimpijskiej formie” (Kamil), zdrowy kręgosłup (Magda)
- 11.00 – 15.00 – bezpłatne rowerki wodne dla seniorów
wtorek (19 maja) w Centrum Seniora:
- 14.00 – warsztaty ogrodnicze „Zioła w kuchni”, prowadzący: Łukasz Tarapacz
środa (20 maja) na Lewitynie:
- 16.00 – biesiada przy ognisku, wspólne śpiewanie z Andrzejem Krajewskim, Józefem Lisem i Zenonem Sobalą
piątek (22 maja) w Centrum Seniora:
- 17.00 – przegląd piosenki senioralnej
- 19.00 – potańcówka z DJ-em Markiem Balutą
- 17.00 – 21.00 – grill
sobota (23 maja) w Centrum Seniora:
- 18.00 – występ Kapeli Podwórkowej Dobrzanie
- 19.00 – koncert Krystyny Giżowskiej
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/26167690986244300/.





