• Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że od 20 maja nastąpi sukcesywne wyłączanie ogrzewania.

    Szanowni Mieszkańcy Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej,

    W związku z długoterminowymi prognozami pogody, które przewidują utrzymywanie się dodatnich temperatur, oraz w trosce o efektywne zarządzanie zasobami i ograniczenie kosztów ciepła, Zarząd Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej podjął decyzję o zakończeniu sezonu grzewczego. Dlatego też od 20 maja 2026r. będzie następowało sukcesywne wyłączanie ogrzewania w budynkach zarządzanych przez Spółdzielnię.

    Jednocześnie Zarząd zwraca się z uprzejmą prośbą, by po całkowitym wyłączeniu ogrzewania wszystkie głowice termostatyczne w Państwa mieszkaniach zostały przestawione na pozycję maksymalną, czyli „5”.

    Udostępnij