Dzisiaj (18 maja) po godz. 9.00 w Budach Dłutowskich (gmina Dłutów) doszło do wypadku drogowego z udziałem Porsche.
42-letni kierowca Porsche jechał drogą gminną w kierunku Dłutowa. Najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą (spadek cukru) i uderzył w drzewo. Kiedy służby przyjechały na miejsce, mężczyzna był nieprzytomny. Przetransportowano go do karetki, gdzie pomocy udzielali mu ratownicy medyczni. Przewieziono go do szpitala.







