• W miniony weekend operator monitoringu miejskiego zauważył kobietę idącą ulicą Warszawską z czterema workami…

    Pani wyrzuciła je w krzaki. Na miejsce skierowano patrol straży miejskiej.

    Niestety, mamy jeszcze mieszkańców, których postępowanie jest tak prymitywne. Nasi funkcjonariusze podjęli czynności wyjaśniające i szybko ustalili tożsamość sprawczyni wykroczenia – mówi Tomasz Makrocki, komendant SM.

    Kobieta przyznała się do winy, przyjęła mandat karny w wysokości 500 zł i uprzątnęła worki wypełnione odpadami.

    Przypominamy, że Pabianice są miastem monitorowanym. Nasz monitoring pomaga w ujawnianiu przestępstw i wykroczeń, co z kolei przyczyniło się do zwiększenia wykrywalności oraz szybkości reakcji służb. Przekonała się o tym między innymi nasza sprawczyni z filmu – dodaje komendant Makrocki.

    foto: SM

    Udostępnij