Od 15 do 17 maja w Piotrkowie Trybunalskim rozgrywano XXXII Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w sportach halowych – Łódzkie 2026.
Bardzo dobrze zaprezentował się tam w kategorii U17 badmintonista UKS Korony Kacper Grabarz, który wywalczył dwa brązowe medale: w grze pojedynczej oraz w grze mieszanej z Leną Maślanką (Beninca UKS Feniks).
W zawodach udział brali również Maja Kielan, Maciej Siewiaszczyk i Jakub Krupowczyk z Korony. Trenerką badmintonistów jest Katarzyna Krasowska.









