W sobotę, 16 maja, młodzi zapaśnicy Pabianickiego Towarzystwa Cyklistów walczyli w I Rzucie Ligi Zapaśniczej w Radomiu. Wywalczyli 8 medali.
Złote – Hayk Pogosjan (kat. 35 kg) i Piotr Jagieła (75 kg), srebrne – Jan Jagieła (27 kg) i Norayr Harutyunyan (52 kg), a brązowe – Jakub Kapuściński (32 kg), Albert Wiercioch (44 kg), Filip Pietrzak (57 kg) i Norbert Osiczak (62 kg).
– Wielkie gratulacje dla zawodników i trenerów – powiedział trener Jakub Pietrzak. – Chciałbym bardzo serdecznie zaprosić dzieci i młodzież do uprawiania tej wspaniałej dyscypliny, jaką są zapasy.
Zajęcia odbywają się codziennie od godziny 16.30 do 20.30 w siedzibie klubu przy ulicy Gdańskiej 7.






