• Wczoraj na Lewitynie zorganizowano charytatywne wydarzenie sportowe pn. „UltraPowiat – 12h Dobra”. Pabianiczanie chętnie biegali i maszerowali dla 3-letniego Mikołajka.

    Od godz. 8.00 do 20.00 uczestnicy brali udział w sportowym wyzwaniu dla Mikołaja Jerzaka chorego na dystrofię mięśniową Duchenne’a (DMD). Cały dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony na leczenie 3-letniego Pabianiczanina.

    Wyniki kategorii kobiet: I m. – Kamila Myszka-Marcinkowska (82 kółka, 103,32 km), II m. – Weronika Mugaj (62 kółka, 78,12 km), III m. – Agata Tomaszczyk (40 kółek, 50,4 km). Wśród mężczyzn: I m. – Przemek Antczak (74 kółka, 93,24 km), II m. – Adam Olkusz (55 kółek, 69,3 km), III m. – Kamil Gwoździk (54 kółka, 68,04 km).

    Organizatorzy: Powiat Pabianicki oraz Pabianicki Klub „O co biega”. Więcej zdjęć na naszym Facebooku.

    Ps. Wciąż można pomóc Mikołajkowi! Link do zbiórki na leczenie: https://www.siepomaga.pl/mikolaj-jerzak.

    foto: Kacper Wójcik

    Udostępnij