W Świdnicy rozegrano mistrzostwa Polski w klasycznym i sztafetowym biegu na orientację.
W górskim terenie najszybszy i najlepiej zorientowany okazał się zawodnik Azymutu Tomasz Tkaczuk (kategoria M45), który zdobył tytuł mistrza Polski. Do złota Tkaczuka Azymut dołożył dwa tytuły wicemistrzowskie Adama Wiśniewskiego (M16) w biegu klasycznym i sztafety M16 (Hanna Pabich, Szymon Krawczyk, Wiśniewski). W pierwszej szóstce w swoich kategoriach mistrzostwa ukończyli Maria Pabich, Katarzyna Konc, Maciej Sztranek i Franciszek Krempiński.







