• Z okazji Dnia Matki rozmawialiśmy z dziećmi z Przedszkola Miejskiego nr 8. Chcieliśmy dowiedzieć się, jakie są ich mamy i jakie prezenty dla nich szykują…

    Kim dla was jest mama?

    Kornelia: – Opiekunem.

    Michał: – Rodzicem.

    Kornelia: – Kochaną mamą dla dziecka i… jego ochroniarzem!

    Kornelka: – Najlepszą mamą na świecie!

    Kacper: – Czasami… kucharką.

    Kacper: – Pomocnikiem w zabawie.

    Co najbardziej lubicie robić razem ze swoimi mamami?

    Kornelia: – Ja lubię z mamą piec pierniczki!

    Kalina: – Jeździć na rowerach… na lody!

    Maksymilian: – Huśtać się na huśtawce na podwórku.

    Michał: – Oglądać bajki.

    Mirek: – Jeździć na rowerach na działkę.

    Maks: – Lubię jeździć z mamą do babci i tam się bawić.

    Lena: – Lubię piec z mamą pizzę!

    Julia: – Lubię z mamą rysować i chodzić na spacery.

    Kalina: – Ja lubię, gdy mama jeździ ze mną na lody.

    Maja: – Lubię grać z mamą w gry!

    Helena: – Ja lubię chodzić z mamą na zakupy!

    Maksymilian: – Lubię ćwiczyć z mamą i jeździć na rowerach!

    Hanna: – Lubię jeździć na hulajnodze! I na rolkach też!

    A jeśli mama ma trochę wolnego czasu tylko dla siebie, to co lubi wtedy robić?

    Michał: – Prać ubrania.

    Kornelia: – Odpoczywać i się relaksować!

    Kornelia: – Poczytać książkę.

    Julia: – Opalać się i grać na telefonie i tablecie.

    Wiktoria: – Moja mama lubi leżeć pod kocem.

    Maksymilian: – Jeśli mama ma wolny czas, jak tata pójdzie do pracy, to sprząta i odpoczywa!

    Kacper: – Moja mama lubi leżeć w łóżku i uczyć się angielskiego w telefonie!

    Kalina: – Ostatnio, jak tata był na wyjeździe, z mamą i kuzynką byłyśmy na Fali!

    Kacper: – Moja mama najbardziej lubi oglądać razem ze mną telenowele!

    Nikodem: – Moja mama najbardziej lubi oglądać ulubione filmy.

    Kornelia: – Jak mama ma wolny czas, to razem ze mną się opala. A tata kupuje lody!

    Konrad: – Mama lubi dużo jeździć na rowerze!

    Maksymilian: – Moja mama lubi chodzić na spacery.

    Konrad: – Moja mama lubi rano długo spać. Tak do dziesiątej!

    Michał: – Jak ja bawię się z tatą, a mama ma wolny czas, to mama ogląda swój ulubiony serial „Już nie żyjesz”.

    Co mamy dostaną dziś, 26 maja?

    Hela kupi z tatą kwiaty. Kornelia planuje narysować laurkę i kupić ulubione czekoladki mamy. Maja również chce narysować najpiękniejszą laurkę na świecie. Kolejna Kornelia zafunduje mamie przytulasa! Julia już znalazła dla mamy wyjątkowego pluszaka – kotka. A mama Hani otrzyma ogrom całusków!…

    Dołączamy się do tych prezentów i ślemy wszystkim Mamom najlepsze życzenia

    redakcja

    Udostępnij

    Dodaj komentarz