Z okazji Dnia Matki rozmawialiśmy z dziećmi z Przedszkola Miejskiego nr 8. Chcieliśmy dowiedzieć się, jakie są ich mamy i jakie prezenty dla nich szykują…
Kim dla was jest mama?
Kornelia: – Opiekunem.
Michał: – Rodzicem.
Kornelia: – Kochaną mamą dla dziecka i… jego ochroniarzem!
Kornelka: – Najlepszą mamą na świecie!
Kacper: – Czasami… kucharką.
Kacper: – Pomocnikiem w zabawie.
Co najbardziej lubicie robić razem ze swoimi mamami?
Kornelia: – Ja lubię z mamą piec pierniczki!
Kalina: – Jeździć na rowerach… na lody!
Maksymilian: – Huśtać się na huśtawce na podwórku.
Michał: – Oglądać bajki.
Mirek: – Jeździć na rowerach na działkę.
Maks: – Lubię jeździć z mamą do babci i tam się bawić.
Lena: – Lubię piec z mamą pizzę!
Julia: – Lubię z mamą rysować i chodzić na spacery.
Kalina: – Ja lubię, gdy mama jeździ ze mną na lody.
Maja: – Lubię grać z mamą w gry!
Helena: – Ja lubię chodzić z mamą na zakupy!
Maksymilian: – Lubię ćwiczyć z mamą i jeździć na rowerach!
Hanna: – Lubię jeździć na hulajnodze! I na rolkach też!
A jeśli mama ma trochę wolnego czasu tylko dla siebie, to co lubi wtedy robić?
Michał: – Prać ubrania.
Kornelia: – Odpoczywać i się relaksować!
Kornelia: – Poczytać książkę.
Julia: – Opalać się i grać na telefonie i tablecie.
Wiktoria: – Moja mama lubi leżeć pod kocem.
Maksymilian: – Jeśli mama ma wolny czas, jak tata pójdzie do pracy, to sprząta i odpoczywa!
Kacper: – Moja mama lubi leżeć w łóżku i uczyć się angielskiego w telefonie!
Kalina: – Ostatnio, jak tata był na wyjeździe, z mamą i kuzynką byłyśmy na Fali!
Kacper: – Moja mama najbardziej lubi oglądać razem ze mną telenowele!
Nikodem: – Moja mama najbardziej lubi oglądać ulubione filmy.
Kornelia: – Jak mama ma wolny czas, to razem ze mną się opala. A tata kupuje lody!
Konrad: – Mama lubi dużo jeździć na rowerze!
Maksymilian: – Moja mama lubi chodzić na spacery.
Konrad: – Moja mama lubi rano długo spać. Tak do dziesiątej!
Michał: – Jak ja bawię się z tatą, a mama ma wolny czas, to mama ogląda swój ulubiony serial „Już nie żyjesz”.
Co mamy dostaną dziś, 26 maja?
Hela kupi z tatą kwiaty. Kornelia planuje narysować laurkę i kupić ulubione czekoladki mamy. Maja również chce narysować najpiękniejszą laurkę na świecie. Kolejna Kornelia zafunduje mamie przytulasa! Julia już znalazła dla mamy wyjątkowego pluszaka – kotka. A mama Hani otrzyma ogrom całusków!…
Dołączamy się do tych prezentów i ślemy wszystkim Mamom najlepsze życzenia
redakcja





