W niedzielę (24 maja) na Starym Rynku odbył się piknik ekologiczny „Drugie Życie Skarpetki”. Wydarzenie przygotowane przez miasto połączyło edukację ekologiczną z dobrą zabawą dla całych rodzin.
Na uczestników czekały m.in. warsztaty tekstylne, quiz ekologiczny, gry i zabawy edukacyjne oraz eco-teatrzyk lalek. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także wyścigi gokartów w ramach Eco-Racing Cup dla dzieci.
„Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie promować recykling, kreatywność i ekologiczne nawyki w tak sympatycznej atmosferze” – czytamy na Facebooku pabianickiego ratusza.
foto: UM



















