Około godz. 10.00 na ul. Łaskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 84-letni Pabianiczanin kierujący Skodą wyjechał z ul. Ostatniej na Łaską. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 20-letniej Dobroniance w Seacie, jadącej od strony Parku Wolności. W obu autach wystrzeliły poduszki powietrzne.
Osoby podróżujące Skodą (kierowca i 79-letnia pasażerka) znalazły się pod opieką ratowników medycznych.
Uczestnicy byli trzeźwi i posiadali wymagane uprawnienia.
Na miejscu tworzą się ogromne korki.







