Juniorki PTK EnterCar Pabianice wygrały łódzką Basketmanię, najbardziej znany turniej koszykówki 3×3.
Drużyna w składzie: Anna Filipczak, Nikola Okruszek, Oliwia Okruszek i Justyna Sobczyk (na zdjęciu), wygrały sześć spotkań, w finale pokonując MUKS Bydgoszcz 14:13. PTK awansowało do finałowego turnieju w Olsztynie.

Drugi zespół PTK w składzie: Julia Błaszczyk, Maja Lefik, Pola Gorzkiewicz i Martyna Szczepaniak nie wyszedł z grupy.
W turnieju panów do lat 23 koszykarze PKK’99 w składzie: Bartosz Jończyk, Mikołaj Majer i Michał Skura, zajęli IV pozycję. W meczu o brąz przegrali z ŁKS II 13:21.
foto: Michał Żukowski Fotografia Sportowa





