Coraz głośniej robi się o lekkoatletkach Azymutu.
W ogólnopolskim mityngu w Sieradzu Pabianiczanki wywalczyły dwa medale w kategorii 16-latek. W biegu na 400 metrów najlepsza okazała się Tatiana Trzeciak (czas: 62.16), a na drugim miejscu przybiegła Helena Luniak (czas: 66.10). Wśród 12-latek w biegu na 100 metrów najszybsza była Dobrosława Sujka (czas: 15.13). W biegu na 600 metrów 5. czas uzyskała Blanka Chałupka (1:42.16).
foto: FB Azymut Pabianice





