Znamy zwycięzców Mistrzostw Powiatu Pabianickiego w Szachach.
– W rozegranych właśnie szachowych mistrzostwach poziom uczestników był bardzo wyrównany. Rozegrano 7 rund systemem kołowym. O kolejności zajętych miejsc w czołówce turnieju, zgodnie z regulaminem, zadecydowała punktacja pomocnicza, ewentualnie bezpośredni pojedynek w przypadku równej ilości punktacji pomocniczej – powiedział organizator Tadeusz Woźniak z klubu Skoczek.
Wyniki turnieju: 1. Stanisław Majewski – 4,5 pkt., 2. Jerzy Rzepkowski – 4,5 pkt., 3. Włodzimierz Kaczmarek – 4 pkt., 4. Tadeusz Woźniak – 4 pkt.
W czerwcu Skoczek zaprasza na turnieje w niedziele: 7 czerwca – turniej szachów błyskawicznych, 21 czerwca – turniej szachów szybkich. Początek o godz. 11.00 (ul. Traugutta 2).
foto: starostwo





