• W Janowie Lubelskim rozegrano mistrzostwa Polski młodzików w zapasach w stylu klasycznym.

Wystartowało 212 zawodników z 46 klubów, w tym 14 młodzików z Pabianic. PTC w klasyfikacji klubowej zajęło I miejsce. Indywidualnie aż pięciu zawodników PTC walczyło o medale. Udało się wywalczyć dwa.
    Srebrny medal w kategorii 68 kg zdobył Artur Pik. W walce finałowej przegrał swój pojedynek z Jakubem Myjakiem (UKS Tygrys Kąty Wrocławskie). W tej samej kategorii wagowej o brąz walczył Miłosz Domagała. Niestety, Miłosz musiał uznać wyższość Wiktoria Grabowskiego (UKS Lubsko) i ostatecznie uplasował się na V miejscu.
    W kategorii 52 kg Piotr Ludwiczak wywalczył medal brązowy, pokonując przez przewagę techniczną Szymona Sosnowskiego (Unia Racibórz). W kategorii 44 kg Mateusz Jarzębski w walce o medal brązowy przegrał z Jakubem Flokiem (Agros Żary), a w kategorii 85 kg Juliusz Nowak także przegrał w walce o brąz z Sewerynem Nowakiem (MOSiR Grajewo).
    Pozostali zawodnicy: Emil Lenard, Kamil Buldecki, Mikołaj Jezierski, Szymon Pusz, Borys Miszczak, Kacper Sobczyk, Piotr Antoniewski, Dominik Uljanowicz i Kacper Trębacz, walczyli ze zmiennym szczęściem, zajmując miejsca tuż poza pierwszą piątką, co dało drużynie PTC zwycięstwo w klasyfikacji klubowej.