• Zawodnicy Azymutu ostatni weekend lipca spędzili na Mazowszu, biorąc udział w szóstej edycji zawodów Warszawska Mila.

Dwa biegi średniodystansowe rozegrane zostały na gliniankach i wydmach wokół Marek koło Warszawy. Biegaczom doskwierała przede wszystkim wysoka temperatura, ale nie przeszkodziło im to w wywalczeniu cennych lokat.

Aż 17 zawodników z 27osobowej reprezentacji klubu znalazło się w TOP 6 klasyfikacji generalnej po dwóch biegach. Na najwyższym stopniu podium uplasowali się nasi najmłodsi reprezentanci: Hania Pabich w K10, Sara Lorenc w K10N i Adaś Wiśniewski w M10. Drugie miejsce wywalczyli: Małgorzata Biniecka w K21B, Katarzyna Konc w K45, Franek Krempiński w M14 i debiutant Szymon Krawczyk w M10N. Na trzecim miejscu uplasował się również zaczynający swoją przygodę z orientacją Marcin Krawczyk w kategorii open.

Poza tym w pierwszej szóstce znaleźli się: w K14 Kaja Młynarczyk i Marika Kozuń, w K18 Alicja Grochowalska, w K21A Maria Pabich, w M12 Łukasz Łubisz, w M14 Maciej Sztranek i Oskar Wesołowski, w M21A Łukasz Gryzio, w M35 Piotr Krempiński i w open Marcin Wiśniewski.