• Druga runda Klubowych Mistrzostw Polski zakończyła rywalizację o miano najlepszego klubu w Polsce w sezonie 2020. Azymut Pabianice z dorobkiem 786 punktów uplasował się na V miejscu w klasyfikacji generalnej, ustępując tylko klubom z Wrocławia, Łodzi, Warszawy i Krakowa. Ponownie utrzymali pierwszą ligę w Pabianicach, awansując o jedno miejsce w stosunku do zeszłego roku.

Azymut sukces ten osiągnął dzięki świetnym biegom ponad 40-osobowej reprezentacji.

Pierwszego dnia w biegu sprinterskim rozegranym na terenie Zamku Książ w Wałbrzychu indywidualne sukcesy zanotowali: złoto – Tomasz Tkaczuk w M40, srebro – Julia Krempińska w K18, Jan Sztranek w M18 i Tomasz Pabich w M35 oraz brąz – Katarzyna Konc w K45, Maciej Sztranek w M14 i Piotr Krempiński w M40.

Drugiego dnia w biegu klasycznym zwyciężyła Julia Krempińska w K18 i Tomasz Tkaczuk w M40. Drugi brązowy medal wywalczyła Katarzyna Konc w K45.

Bardzo dobre miejsca w TOP 6 ponadto zajęli: Adaś Wiśniewski, Oskar Wesołowski, Maciej Sztranek, Franek Krempiński, Jan Sztranek i Konrad Płóciennik.

Ostatni dzień to rywalizacja w biegach sztafetowych, które zakończyły na podium trzy sztafety z Pabianic. W K14 Marika Kozuń, Magda Janiak i Kaja Młynarczyk zajęły trzecie miejsce, w M14 Maciej Sztranek, Oskar Wesołowski i Franek Krempiński drugie, a na pierwszym miejscu stanęli weterani – Piotr Krempiński, Tomasz Tkaczuk i Tomasz Pabich.