• 25 i 26 września Warszawa gościła zawodników na ogólnopolskim turnieju młodzików w zapasach w stylu klasycznym. Po długiej przerwie wystartowali młodzicy PTC, przywożąc 7 medali i zwyciężając drużynowo.

Złoty medal dla PTC w kategorii 85 kg wywalczył Borys Miszczak.

Srebrne medale zdobyli: Adam Cichała (kat. 85 kg), który walkę o złoto przegrał kolegą klubowym Borysem Miszczakiem. W kategorii 75 kg Hubert Szczech w finale przegrał z zawodnikiem AKS Piotrków Stanisławem Fussym, brązowym medalistą mistrzostw Polski.

Brązowe krążki natomiast wywalczyli: Gracjan Adamiec (38 kg), Igor Czyżewski (68 kg), Olivier Maksymowicz (75 kg) i Adrian Drzewiecki (85 kg).

O medale brązowe walczyło jeszcze trzech zawodników PTC: Mateusz Jarzębski i Franciszek Gross (kat. 57 kg) oraz Franciszek Tokarczyk (kat. 75 kg). Niestety, przegrali swoje pojedynki zajmując V miejsca.

Poza pierwszą piątką znaleźli się: Piotr Jarzębski, Łukasz Jarzębski, Szymon Zaremba, Kamil Buldecki, Kacper Szczepański i Tomek Olejniczak, którzy dołożyli punkty do klasyfikacji klubowej.