• W niedzielę, 7 marca, Zgierz gościł zapaśników stylu klasycznego na pierwszych mistrzostwach województwa łódzkiego. W zawodach wystartowało 22 młodzików z PTC Pabianice. Zdobyli 16 medali i wygrali w punktacji klubowej.

Indywidualnie złote medale wywalczyli: Gracjan Adamiec (kat. 38 kg), Igor Czyżewski (68 kg), Adrian Drzewiecki (75 kg), Hubert Szczech (85 kg) i Marcel Chrzęst (100 kg). Srebrne krążki: Łukasz Jarzębski (kat. 52 kg), Tomek Olejniczak (68 kg) i Olivier Maksymowicz (85 kg), a brązowe: Robert Ejsmont (35 kg), Ryszard Ejsmont (44 kg), Julian Jagusiak (48 kg), Piotr Jarzębski (48 kg), Wiktor Szachniewicz (52 kg), Jakub Suszyński (52 kg), Jan Chmielecki (68 kg) i Bartosz Gołaszewski (68 kg).

W Zgierzu wystartowali gościnnie najmłodsi zawodnicy w stylu wolnym. Brązowy medal w kategorii 39 kg zdobył Kasjan Wlazłowicz. O brąz walczyło jeszcze dwóch zawodników Aleksander Jagusiak i Wiktor Wiąckiewicz. Ostatecznie zajęli V miejsce.

Podczas zawodów odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie statuetek dla najlepszych młodzików 2020. Wśród nich znaleźli się pabianiczanie: w kategorii 38 kg – Gracjan Adamiec, w kat. 57 kg – Mateusz Jarzębski, w kat. 62 kg – Kacper Szczepański i w kat. 85 kg – Borys Miszczak.