Gdyby Chuck Norris był młodszy, chodziłby do ZS 3

To hasło promocyjne pabianickiego „Włókiennika”. Oryginalna akcja trwa do 18 czerwca.

„Drodzy Uczniowie! Zachęcamy Was do wzięcia udziału w akcji promocyjnej naszej szkoły. Co trzeba zrobić? Zmień zdjęcie w tle na swoim profilu na FB. Jak to zrobić? Wejdź na profil FB naszej szkoły i pobierz jeden z 14 dostępnych wzorów. Wybierz taki, który Ci się najbardziej podoba i umieść go jako zdjęcie w tle. Zdjęcia możesz wymieniać, korzystając ze wszystkich przygotowanych propozycji” – napisali na Facebooku włodarze szkoły.

Uczniom najbardziej do gustu przypadł slogan nawiązujący do amerykańskiej gwiazdy, aktora i mistrza sztuk walki Chucka Norrisa. W mediach społecznościowych zaroiło się od nowych teł na profilach.

Akcja promocyjna Zespołu Szkół nr 3 w Pabianicach trwa od dziś, 22 kwietnia, do 18 czerwca.