• Do rywalizacji w VIII turnieju pod patronatem starosty pabianickiego Krzysztofa Habury stanęło 48 zawodników w kategorii kadet do lat 17 oraz 102 dzieci z 17 klubów – w tym zawodnicy z Aschafenburga w Niemczech.
    Bardzo dobrze wypadli kadeci PTC, którzy zajęli trzy I miejsca:

Piotr Ludwiczak w wadze 65 kg pokonał w finale kolegę klubowego Szymona Pusza;

Artur Pik (z kontuzją żeber) w wyższej  wadze 80 kg wygrał z Treterem z Piaseczna  na przewagę  8:0;

Miłosz Domagała w wadze 92 kg  pokonał w finale swego kolego klubowego Dominika Uljanowicza.

Srebro dla PTC dorzucił jeszcze Jakub Makowski w wadze 71 kg, a brązowe medale: Mateusz Jarzębski w wadze 60 kg  i Franek Tokarczyk w wadze 80 kg. Punktowane V miejsce zajęli Franek Gross  i Kacper Szczepański w wadze 60 kg.

Punktację drużynową kadetów zdecydowanie wygrało PTC.

* * *

W kategorii dzieci PTC powiodło się trochę gorzej. Nikt nie zdobył złotego medalu. Srebro natomiast zdobył Kuba Suszyński w wadze 55 kg, a Wiktor Szachniewicz w tej wadze uplasował się na miejscu V. Oprócz jednego srebra pabianiczanie wywalczyli dwa brązowe medale: Aleksander Jagusiak  w wadze 30 kg i Kasjan Wlazłowicz w wadze 37 kg. Punktowane V miejsce zajęli: Wojciech Jagiełko 30 kg, Kordian Świniarski 37 kg, Dominik Drzewiecki 50 kg i Bartosz Drzewiecki 80 kg.