• Radom był gospodarzem II rzutu ligi zapaśniczej w zapasach w stylu klasycznym. 29 maja PTC Pabianice reprezentowało tam 20 zapaśników.

W młodzikach złote medale wywalczyli, wygrywając wszystkie swoje pojedynki, Piotr Jarzębski w kategorii 44 kg, Igor Czyżewski kat. 68 kg oraz Hubert Szczech w kat. do 85 kg. Srebrny medal zdobył Kordian Świniarski (kat. 38 kg), a brązowe: Gracjan Adamiec (kat. 41 kg), Filip Ganziuk (kat. 44 kg) oraz Tomasz Olejniczak (kat. 68 kg).

Okrojona reprezentacja pabianickich kadetów wywalczyła dwa brązowe medale: Kacper Szczepański w kat. 65 kg oraz Bartosz Olbryś w kat. 71 kg.

Wśród dzieci swój kolejny złoty medal wywalczył Dawid Hofman kat. 49 kg, a Adrian Osiczak w kat. 55 kg wywalczył srebrny. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęli Aleksander Muszyński kat. 32 kg oraz Wiktor Wiąckiewicz kat. do 49 kg.

– Indywidualne osiągnięcia naszych zawodników tym razem w klasyfikacji drużynowej pozwoliły zdobyć PTC miejsce tuż za podium, odpowiednio za reprezentacjami gospodarzy RCSZ Olimpijczyk Radom, AKS Piotrków Trybunalski oraz RKS Radomsko – powiedział trener Mariusz Łechtański.