Rap Lokal 9: w weekend nagrania do teledysku

Już za dwa dni ruszają nagrania do klipu promującego Rap Lokal Pabianice 9. Organizatorzy akcji zapraszają wszystkich na Lewityn.

Klip do Rap Lokal 9 powstawać będzie, podobnie jak w przypadku piątej edycji, na Lewitynie. Nagrania rozpoczną się o godz. 18.00 w sobotę (12 czerwca). Zbiórka przy pumptracku.

Zapraszamy wszystkich fanatyków naszej planety do zbicia z nami 5. W tym roku stawiamy na eco” – czytamy na stronie facebookowej wydarzenia.

Teledysk będzie promował dziewiątą edycję charytatywnej imprezy odbywającej się co roku w Pabianicach. Pieniądze, jakie uzbierają lokalni raperzy, trafią tradycyjnie już do Łukasza Millera, sparaliżowanego piłkarza ręcznego z „Pabiksu”, który w 2015 roku złamał kręgosłup. Tegoroczna impreza zaplanowana jest na 24 lipca w ogródku piwnym na Lewitynie.

Akcja trwa nieprzerwanie od 2016 roku. Nad całością czuwa jej założyciel – raper ESTE, czyli Krzysztof Łyszkowski. Rap Lokal został świetnie przyjęty w środowisku, stąd też jego ogólnopolskie zasięgi. Promowanie lokalnej kultury hiphopowej i zbieranie pieniędzy dla potrzebujących podchwycił m.in. Chorzów, Jarocin, Włoszczowa, Końskie czy Bełchatów.

foto: FB Rap Lokal

Dodaj komentarz