• 3 i 4 lipca Pabianice były gospodarzem finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym. Przyjechali do nas najlepsi zapaśnicy z całej Polski. PTC reprezentowało siedmiu zapaśników: Franciszek Gross (60 kg), Piotr Ludwiczak i Szymon Pusz (65 kg), Jakub Makowski i Artur Pik (71 kg) oraz Miłosz Domagała i Borys Miszczak (92 kg).

W Powiatowej Hali Sportowej przy ulicy św. Jana do walk stanęło 160 najlepszych zawodników w kategorii kadet wyłonionych na podstawie dwóch Pucharów Polski (po 16 w każdej kategorii wagowej). Pabianickie Towarzystwo Cyklistów reprezentowało siedmiu zawodników, co jest swoistym rekordem klubu. Najlepszym zapaśnikiem PTC okazał się niezawodny ARTUR PIK w kategorii 71 kg. Pokonał wszystkich swoich rywali i mógł cieszyć się ze złotego medali i tytułu mistrzowskiego.

Brązowe krążki wywalczyli: PIOTR LUDWICZAK w kategorii 65 kg i MIŁOSZ DOMAGAŁA w kategorii 92 kg.