Uległ wypadkowi na quadzie. Ruszyła zbiórka na jego rehabilitację.

39-letni pabianiczanin potrzebuje pieniędzy na rehabilitację i zakup sprzętu medycznego.

11 czerwca informowaliśmy o wypadku, do jakiego doszło tego dnia w lesie w okolicach Dłutówka. Poszkodowany w zdarzeniu to 39-letni Michał Dulka z Pabianic, którego w ciężkim stanie z miejsca wypadku zabrał śmigłowiec pogotowia ratunkowego.

Wczoraj (20 lipca) ruszyła internetowa zbiórka pieniędzy na rehabilitację i sprzęt medyczny dla pabianiczanina. Poruszający opis zrzutki to słowa żony 39-latka, Moniki:

„Do tej pory nie wiem, jak doszło do wypadku, jednak dziś nie ma to znaczenia. Liczy się tylko to, by Michał jak najszybciej wrócił do zdrowia, by znów mógł być przy mnie i naszych dzieciach… 11 czerwca mąż wyjechał na przejażdżkę quadem, ale nigdy z niej nie wrócił. Doszło do wypadku, którego okoliczności wciąż są nieznane. Z miejsca wypadku mąż w stanie bardzo ciężkim został przetransportowany helikopterem do szpitala. Tak bardzo się bałam, bałam się, że stracę go na zawsze, że już nigdy nie będę miała szansy powiedzieć mu, jak bardzo jest dla mnie ważny…

Przy minimalnej świadomości, jaką posiada Michał, bardzo ważne jest, aby jak najszybciej rozpocząć rehabilitację, która jest bardzo kosztowna. Sama nie dam rady mu pomóc, jednak z Waszą pomocą możemy dokonać cudu. O ten cud proszę, wciąż wierząc, że jeszcze będzie dobrze, a to, co piękne jest wciąż przed nami.

Monika – żona Michała”

Aby wesprzeć 39-latka w walce o zdrowie wystarczy wejść w link i wpłacić datek: https://www.siepomaga.pl/michal-dulka?fbclid=IwAR0rd6ZwdUyLoYIbrIAt8leeVWIrWBcUJH_7p9-zuz6tmw1huxzepsqB1s8

Foto: siepomaga.pl

Dodaj komentarz