• 8 i 9 października w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Puchar Polski młodzieżowców w zapasach w stylu klasycznym, a zarazem memoriał Grzegorza Ludwiga i Henryka Grabowieckiego. W zawodach oprócz Polaków wystartowali także zawodnicy z Litwy i Ukrainy.

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy PTC, którzy zdobyli trzy medale: złoty i dwa brązowe.

Złoty medal w kategorii 97 kg wywalczył Michał Dybka, który w walce finałowej pokonał Mindaugasa Venckaitisa z Litwy. W drodze do finału Michał wygrał z Igorem Shepetunem (Cement Gryf Chełm) i z Dawidem Zakrzewskim (Sobieski Poznań).

Brązowy medal w kategorii 87 kg zdobył Przemysław Raźny. W walce półfinałowej przegrał, niestety, z Bartoszem Rajterem (Sobieski Poznań), ale w walce o brąz okazał się lepszy i wygrał z Hohuą Nikazem (Sobieski Poznań).

Drugim zawodnikiem z PTC walczącym o brązowy medal był Mateusz Domagała (kategoria 130 kg). W półfinale przegrał z Dominikiem Krawczykiem (AWF Warszawa), a w rywalizacji o brąz pokonał Mateusza Osowskiego (GKS Bełchatów).

W kategorii 63 kg startował najmłodszy zawodnik z ekipy PTC – Wiktor Powalski, który rywalizację zakończył poza podium.