• Od 17 do 19 grudnia w Białymstoku rozgrywano klubowe mistrzostwa Polski w badmintonie.

Przez trzy dni 200 zawodników z 50 drużyn z całej Polski w kategoriach wiekowych: młodzieżowiec, junior, junior młodszy, młodzik, młodzik młodszy walczyło na kortach o miano najlepszych w kraju.

Srebrny medal w kategorii młodziczek zdobyły zawodniczki UKS Korona: Julia Koralewska, Karolina Kopka, Maria Kisiel i Amelia Kisiel.

Juniorki młodsze: Nikola Nowińska i Klaudia Płusa wspomagane przez młodziczki zajęły ostatecznie IV miejsce.

Młodzicy w składzie: Kamil Markus, Brian Borowski, Filip Mikołajczyk i Szymon Gwiazda (młodzik młodszy), zajęli miejsce 5/6 w swojej kategorii wiekowej.

Gratulacje należą się nie tylko zawodnikom, ale również trenerom Maciejowi Kacprzakowi i Rafałowi Grendzie.