• Kacper Kurowski, zawodnik UKS Azymut Pabianice, zdecydowanie wygrał międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w biegach przełajowych, które odbyły się 6 listopada w Końskich. Kacper startował na dystansie 3 kilometrów. Pabianiczanin, prowadząc bieg od samego startu, oderwał się od reszty stawki już pod koniec drugiego kilometra. Na mecie zameldował się z 19-sekundową przewagą!

Były już to ostatnie zawody lekkoatletyczne w tym roku objęte punktacją Ministerstwa Sportu. W tych zawodach biegacze UKS Azymut Pabianice zdobyli 4 punkty. Tzy punkty zdobył Kacper za zwycięstwo oraz jeden punkt za IX miejsce w biegu na 1,5 km wywalczyła Joanna Domagała. W historii sekcji lekkoatletycznej był to najlepszy rok. Zawodnicy sekcji zdobyli razem 67 punktów.