Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Styczeń 28, 2020 | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Masz pomysł? Zgłoś projekt!

Masz pomysł? Zgłoś projekt!

| Dnia 19, Sie 2019

 

Jeszcze tylko do 22 sierpnia mieszkańcy mogą zgłaszać projekty w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok. Do rozdysponowania mamy 1 milion złotych.

Najważniejsze zmiany na tym etapie to zwiększenie wartości pojedynczego projektu do 250.000 złotych, z 200 tysięcy jakie były dotychczas, oraz przywrócenie obowiązkowej listy poparcia (20 osób) dla zgłaszanego projektu – poinformowała Iga Gajzler z wydziału spraw społecznych i gospodarczych UM.

Formularze wraz z niezbędnymi załącznikami są dostępne na stronie internetowej budzet.um.pabianice.pl oraz w wydziale spraw społecznych i gospodarczych Urzędu Miejskiego (ul. Narutowicza 33, pok. nr 14). Propozycje składamy metodą tradycyjną lub przez internet.

Harmonogram BO:

26 lipca – 22 sierpnia – zgłaszanie projektów,

do 12 września – ocena zgłoszonych projektów oraz opublikowanie wykazu projektów dopuszczonych i niedopuszczonych do głosowania,

do 19 września – czas na złożenie odwołania przez wnioskodawców, których projekty zostały niedopuszczone do głosowania,

do 27 września – czas na rozpatrzenie wniesionych odwołań, przeprowadzenie publicznego losowania miejsc na liście projektów ostatecznie dopuszczonych do głosowania oraz podanie listy do publicznej wiadomości,

1-14 października – głosowanie,

do 18 października – ogłoszenie wyników głosowania.

Wstaw komentarz