• Ostatnim akcentem startów w zawodach rangi Mistrzostw Polski w tym roku był udział zawodników UKS Azymut w 41. mistrzostwach Polski w długodystansowym biegu na orientację. Zawody rozegrano w lasach nad rzeką Narwią w okolicach Pułtuska.

Mimo dużego zmęczenia kończącym się sezonem startowym, pabianiczanie godnie zaprezentowali barwy naszego klubu, zdobywając aż 6 medali oraz trzy miejsca w TOP 6.

Medal z najcenniejszego kruszcu zdobyła Katarzyna Konc w kategorii K45. Srebro zawisło na szyi Julii Krempińskiej w K18, Marii Pabich w K35, Jana Sztranka w M18 i Tomasza Tkaczuka w M40. Brązowy medal wywalczyła zaś Kaja Młynarczyk w kategorii K16.

Ponadto dyplomy i miejsca w TOP 6 wywalczyły „szesnastki”. Marika Kozuń była szósta, Oskar Wesołowski czwarty, a startujący na najdłuższym dystansie 27 kilometrów w kategorii seniorskiej Mariusz Pabich zajął miejsce tuż za podium.