•  

  Znamy zwycięzców VI edycji programu „Decydujesz, pomagamy”! Są wśród nich pabianickie inicjatywy.

  W województwie łódzkim dzięki wsparciu Tesco i Fundacji Tesco zrealizowanych zostanie 27 inicjatyw społecznych, które korzystnie wpłyną na najbliższe otoczenie.

  Na potrzeby programu mapa Polski została podzielona na 125 mikroregionów. W każdym z nich od 17 czerwca do 14 lipca odbyło się głosowanie, podczas którego klienci sklepów Tesco zadecydowali o wysokości grantu.

  Z pabianickich inicjatyw zgłoszonych do konkursu grant w wysokości 5000 złotych otrzymuje „Akcja sterylizacja” Fundacji Pomocy Zwierzętom Kundel Bury w Pabianicach. Wsparcie w wysokości 3000 złotych klienci Tesco przyznali PABIANICKIEJ KLINICE PLUSZAKÓW – Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz 1000 zł dla Uczniowskiego Klubu Sportowego Korona – IX Międzynarodowy Festiwal Badmintona w Pabianicach dla dzieci, młodzieży oraz osób niepełnosprawnych.

  Jesienią ruszy siódma edycja programu Tesco. Organizatorzy już teraz zachęcają do przygotowywania nowych projektów i zgłaszania ich w nadchodzącej edycji.

  Więcej informacji o programie „Decydujesz, pomagamy” oraz opisy zwycięskich projektów znajdują się na stronie internetowej: www.tesco.pl/pomagamy.

   

  Udostępnij