• News will be here
 •  

  Dzieci lubią wedlowskie Czekotubki. Od 1 września, kupując je w drogeriach Rossmann, wspierasz budowę szkoły w Ghanie, której inicjatorką jest fundacja Omeny Mensah.

  Od 1 września do 5 września w drogeriach Rossmann będzie można kupić wedlowskie Czekotubki ze specjalnymi naklejkami. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na ukończenie budowy szkoły dla dzieci ulicy w Temie (Ghana).

  Inicjatorką tej akcji jest znana prezenterka Omenaa Mensah.

  – Mam mocne postanowienie stworzenia miejsca, gdzie dzieci zdobędą szansę na lepsze jutro – mówi Omenaa Mensah, szefowa Omenaa Foundation.

  Od lat zajmuje się działalnością charytatywną, a tym razem dziennikarka skupiła się na podopiecznych ośrodka opiekuńczego „Don Bosco”. Są nimi dzieci, które były zmuszane do niewolniczej pracy, mieszkające na ulicy, głodne i opuszczone przez bliskich. W „Don Bosco” mogą liczyć na schronienie i ciepły posiłek, ale to nie wystarczy.

  – To, czego im w tej chwili brakuje, to właśnie szkoła, bo dzięki wykształceniu w dorosłym życiu będą miały szansę na dobrą pracę – dodaje.

  Pamiętaj, Ty też możesz się do tego przyczynić, kupując słodką czekotubkę.

   

  Udostępnij