• News will be here
 •  

  W Urzędzie Miejskim przy ul. św. Jana 10 można zapisać się na bezpłatne szkolenia informatyczne. Przeszkolonych zostanie 288 pabianiczan.

  Miasto realizuje projekt grantowy „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: kujawsko-pomorskiego i łódzkiego”, który współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Prowadzone będą bezpłatne szkolenia z obsługi komputera i internetu dla osób, które ukończyły 25 lat, mieszkają w Pabianicach i chcą zdobyć nowe umiejętności cyfrowe.

  Zapisać można się w Urzędzie Miejskim przy ul. św. Jana 10 (referat sportu i programów oświatowych), II piętro pok. nr 9, tel. (42) 225-46-20, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 15.00. Informacje o projekcie oraz dokumenty rekrutacyjne na szkolenia znajdują się na stronie https://um.pabianice.pl

  W ramach projektu przeszkolonych zostanie 288 osób. Zakupiony został sprzęt komputerowy niezbędny do przeprowadzenia szkoleń (24 laptopy), który po realizacji projektu zostanie przekazany do pabianickich szkół – informuje Aneta Klimek, rzecznik prezydenta.

  Projekt będzie realizowany do 28 lutego 2020 roku.

  Udostępnij