• News will be here
  • Od 1 kwietnia wprowadzono zakaz korzystania z rowerów miejskich. Rowery w Pabianicach i województwie w ramach systemuRowerowe Łódzkie” zostały zablokowane. Okresowe zawieszenie funkcjonowania systemu wynika z wprowadzenia kolejnych ograniczeń w związku z koronawirusem. Informacja również na https://rowerowelodzkie.pl/

    • „Uwaga, stosownie do nowych ograniczeń, ustanowionych w związku z epidemią koronawirusa i ogłoszonych na konferencji prasowej premiera Mateusza Morawieckiego w dniu 31.03.2020r. zamknięte zostają parki, bulwary i miejsca rekreacji”. Tabliczki z taką informacją pojawią się w parku im. Słowackiego, parku Wolności, na bulwarze im. Kruschego, w parku Jordanowskim przy Zamkowej/Zielonej, parku Hadriana przy ul. Karniszewickiej, na skwerze im. Pietrzaka na Piaskach, skwerze im. Lubońskiego przy ul. Kaplicznej i na Lewitynie. Wejścia zostaną ogrodzone taśmą. Brama w parku Słowackiego od 1 kwietnia będzie zamknięta.

    W niedziele i święta jak poinformował Urząd Miejski w Łaskudo odwołania zawieszone zostaje kursowanie autobusów linii D.

    Udostępnij