• Centrum Handlowe Tkalnia 4 maja było w pełni przygotowane do otwarcia.

  Pomieszczenia centrum handlowego przy Grobelnej zostały gruntownie oczyszczone.

  – Cały pasaż poddano ozonowaniu, które usuwa wszystkie drobnoustroje. Kompleksowo umyto wszystkie powierzchnie: barierki, poręcze, klamki, podłogi, korytarze, schody. Zadbano też o rośliny w pasażu, które przeszły odświeżenie. Umyto witryny sklepów i drzwi wejściowe – poinformował Robert Zapędowski, dyrektor marketingu.

  Do dyspozycji klientów w pasażu Tkalni są cztery dozowniki z płynem dezynfekcyjnym, po dwa przy każdym wejściu. W specjalne mydło dezynfekcyjne wyposażone zostały też łazienki, gdzie graficznie i tekstowo pokazano, jak prawidłowo myć dłonie zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

  Centrum Handlowe Tkalnia sprzyja bezpiecznym zakupom także dzięki przemyślanym rozwiązaniom architektonicznym. Przestronny pasaż handlowy posiada szerokie ciągi piesze, brak podwieszanych sufitów oraz nowoczesny, wydajny system wentylacji, który regularnie wymienia powietrze.

  Do kilkunastu sklepów można wejść bezpośrednio z dużego parkingu, co sprzyja bezpieczeństwu. Umożliwia to zrobienie szybkich zakupów bez konieczności pokonywania dużych dystansów w zamkniętych pomieszczeniach, jak ma to miejsce w innych centrach handlowych.

  Tkalnia informuje, że ostateczna decyzja dotycząca uruchomienia konkretnych punktów handlowo-usługowych, które mogą prowadzić działalność, leży po stronie najemców.

  Udostępnij

  Jeden komentarz

  1. Na FB widziałam przygotowania. Nie byłam na otwarciu, ale na tygodniu podskoczyłam i faktycznie jest tam bezpiecznie. Zadbali o wszystko i dzięki temu spokojnie można tam robić zakupy. Korytarze są tam bardzo szerokie, więc z zachowaniem odległości nie ma problemu.

  Możliwość komentowania została wyłączona.