• News will be here
 • 5 marca (piątek) w kinie „TOMI” pojawi się premiera filmu animowanego „Co w duszy gra”. Animacja studia Disney/Pixar właśnie zgarnęła Złote Globy w dwóch kategoriach: Najlepszy film animowany i Najlepsza muzyka.

  Disney zdecydował się wprowadzić film mimo niedziałających multipleksów. Tęsknota widzów za dużym ekranem przełożyła się na frekwencję i pokazała możliwości kin lokalnych.

  – Dla naszego kina jest to ważna premiera również dlatego, że widzimy ogromne zainteresowanie kinem rodzinnym. Od 12 lutego największym zainteresowaniem cieszył się „Scooby-Doo” oraz „Tajemniczy ogród” – mówi Jacek Chmielewski, właściciel kina „TOMI”. – Każdy z tytułów przyciągnął do kina ponad 400 widzów. Nasze oczekiwania przerosła również frekwencja na Seansach Przyjaznych Sensorycznie. Przy ściszonym dźwięku i półmroku w sali najmłodsi widzowie oglądali „Filemonka Bezogonka”, który pojawi się również w najnowszym repertuarze. Do wyboru w ramach cyklu będzie również „Basia”.

  Zwiększonym zainteresowaniem cieszy się program Kino z Klasą: https://kinotomi.pl/3-kino-z-klasa. Kino niemal codziennie odwiedzają grupy przedszkolne i szkolne, korzystając z wyłączności na widownię.

  – Uczniowie są wcześniej informowani o zakazie spożywania posiłków w obrębie kina, a ich postępowanie zgodne z wytycznymi sanitarnymi jest wzorowe. Część młodych widzów decyduje się na zakupy w bufecie po filmie, na wynos – dodaje Chmielewski. – Jeśli chodzi o sprzedaż biletów, odnotowaliśmy dużą zmianę w sposobie płatności. Wolumen zakupów drogą elektroniczną z około 40% wzrósł do niemal 80%.

  Na uwagę kinomaniaków zasługuje również maraton horrorów, który w dwa wieczory zgromadził przeszło 130 osób!

  – Odpowiadając na prośby widzów, pracujemy nad maratonem komediowym, który wystartuje w drugiej połowie marca. W piątek jako maraton nocny, a w niedzielę w samo południe – obiecuje właściciel.

  Udostępnij