• VegeLIO to rodzinna firma założona przez mamę i córkę – Renatę i Julię Krysiak.

  Pomysł na VegeLIO zrodził się podczas pandemii, gdy dostęp do świeżych warzyw był ograniczony. Zainteresowałyśmy się wtedy procesem liofilizacji, który ma ogrom zalet. Technologia liofilizacji wspiera zdrowe odżywianie poprzez zachowanie wszystkich wartości odżywczych, witamin, minerałów, smaku, aromatu, usunięcie zanieczyszczeń mikrobiologicznych, azotyn i azotanów. W rezultacie powstała „Mieszanka warzyw i ziół liofilizowanych oraz przypraw” – mówi właścicielka firmy.

  VegeLIO to warzywa i zioła w nowoczesnej odsłonie, pełne wartości odżywczych, witamin i minerałów. Mieszanka składa się z 9 warzyw, 3 ziół, przypraw i soli kłodawskiej. Warzywa są chrupiące i aromatyczne, zioła nadają głębi smaku i zapachu, a przyprawy dopełniają całą kompozycję. 

  VegeLIO jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać, a jednocześnie cenią sobie wygodę i łatwość przygotowania posiłków. Mieszanka jest w formie kawałków i płatków, co pozwala na ich szybkie i proste wykorzystanie w różnego rodzaju potrawach. Jest wegetariańska i wegańska, bez glutenu, z wysoką zawartością błonnika, jest źródłem białka, tylko z naturalnie występującymi cukrami. Jest to produkt z pełnowartościowymi warzywami i ziołami, lekki, smaczny, zdrowy, bez dodatku substancji konserwujących, barwników, wypełniaczy, z długim terminem przydatności do spożycia.

  Mieszanka Vegelio jest przeznaczona do przygotowywania wywarów warzywnych, zup. Może być również podstawą dań. Można jej używać jako „dosmaczacza” do wzbogacenia smaku wielu potraw, takich jak sosy, potrawy rybne, mięsne i warzywne. To doskonała, dodatkowa porcja pełnowartościowych warzyw w diecie – do past, sałatek, humusu, również do sporządzania zdrowych koktajli, smoothie czy chrupania jako przekąska.

  Mieszanka warzyw i ziół liofilizowanych oraz przypraw” wyprodukowana przez firmę VegeLIO będzie produktem promowanym przez Katarzynę Bosacką w kanale EkoBosacka na YT. Program będzie emitowany 29 sierpnia o godz. 21.00. Zapraszamy do oglądania.

  www.vegelio.com

  kontakt: Podleśna 34E, 95-082 Chechło Drugie

  mail: renata@vegelio.com

  +48 608-053-730

  Udostępnij